Uzsākam sadarbību ar nodibinājumu OPEN Radošais centrs

Ar gandarījumu ziņojam, ka mūsu labdarības fonds uzsācis sadarbību ar OPEN Radošo centru  - https://www.facebook.com/openrc.lv

OPEN centri ir vietas, kur jaunieši vecumā no 13 gadiem var nākt pavadīt savu brīvo laiku. Ir iespējas spēlēt spēles, lasīt grāmatas, piedalīties fiziskās aktivitātēs. Tie nav nedz izglītības, nedz krīzes centri, tie ir droša vieta, kur patverties, uztaisīt sev ēst, pildīt mājasdarbus vai vienkārši pabūt mierā. Centri jauniešiem ir pieejami katru dienu, savukārt no 16 gadu vecuma visu diennakti. Protams, visbiežāk tos apmeklē jaunieši, kuri saskārušies ar dažādiem dzīves izaicinājumiem.

Šobrīd dažādās vietās Latvijā atvērti jau 18 šādi centri, uz kuriem regulāri nāk apmēram 800 jauniešu. Centri darbojas, pateicoties ziedotāju atbalstam, savukārt jauniešiem tie pieejami bez maksas.

Novum Riga kļuvis par atbalstītāju vienam no centriem Rīgā, Ludzas ielā, apņemoties vismaz vienu gadu apmaksāt centra telpas nomas maksu, kas ir viena no dārgākajām centra izmaksu pozīcijām.

Kopējā atbalsta summa no Novum Riga šobrīd ir 10 200 EUR.


Visi raksti

Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram