Pilsētvide
Jomas mērķis ir sekmēt Rīgas labiekārtošanu, jaunu, sabiedrībai un kultūras jomai nozīmīgu būvprojektu attīstību un ap to pieguļošo teritoriju ierīkošanu, tai skaitā attīstot Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja projektu, kuru veidojis starptautisko atzinību guvušais arhitektu birojs Adjaye Associates (Lielbritānija), sadarbojoties ar biroju no Latvijas AB3D. Šobrīd būvniecības projekts ir sagatavots, un tā veidošanas darbos piedalījās vairāk nekā 30 uzņēmumu un ekspertu no Latvijas, Somijas, Lielbritānijas un Nīderlandes, kuriem bija nepieciešamās specifiskās zināšanas un pieredze, piemēram, izstāžu zāļu apgaismojuma, muzeju drošības, mākslas loģistikas un citās jomās. Muzeja projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar Ināras un Borisa Teterevu fondu . Tā ir apjomīgākā mecenātisma iniciatīva Latvijas kultūrtelpā pēdējo 100 gadu laikā.
Programmas “Jaunā Rīga” ietvaros tiek atbalstīti arī citi projekti, veicinot diskusijas par mūsdienīgu pilsētvides attīstību, dodot sabiedrībai iespēju dzīvot drošā un sakārtotā vidē. Programmas ietvaros tapušais bērnu rotaļu laukums "Labirints”, kas atrodas pie Rīgas Doma, un tā autori 2018.gadā saņēma arhitektūras gada balvu.
Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram