Jaunais mācību gads ar jauniem dzirdes aparātiem

Pateicoties ziedotāju atbalstam labdarības fonda Novum Riga Charitable Foundation rīkotajā pirmsskolas labdarības akcijā “Palīdzēsim dzirdēt!”, trīs vājdzirdīgie bērni jauno mācību gadu uzsāka ar jauniem augstas kvalitātes digitālajiem dzirdes aparātiem. 

Labdarības akcijas laikā, kas norisinājās no 5. līdz 31. augustam, tika saziedoti 2 673 eiro, kas bija aptuveni trešdaļa no kopējām izmaksām. Atlikusī summa, kas nepieciešama individuāli piemēroto dzirdes aparātu iegādei, ir piešķirta no Novum Riga Charitable Foundation līdzekļiem, nodrošinot visiem akcijā iesaistītajiem bērniem iespēju vieglāk integrēties vienaudžu sabiedrībā.

“Esam gandarīti par iespēju palielināt vājdzirdīgo bērnu ikdienas iespējas, uzsākot jauno mācību gadu. Ceram, ka dzirdes aparāti ļaus koncentrēties uz jaunu zināšanu ieguvi un savu prasmju attīstību”, saka labdarības fonda līdzdibinātājs Ernests Bernis.

Ziedotāju atbalsts palīdzēs Darjai sagatavoties mācībām logopēdiskajā skolā, atvieglos Edvardam komunikāciju ar jaunajiem klasesbiedriem vispārējās izglītības iestādē, savukārt Nikolai palīdzēs turpināt skolas gaitas izvēlētajā mācību iestādē un piedalīties sporta aktivitātēs bez būtiskiem ierobežojumiem. 

Aparātus saņēmušo bērnu vārdā izsakām lielu pateicību Marijai, Ilgai, Artūram, Andrejam, Jekaterinai, Ivetai, Ksenijai, Nellijai, Gatim, Ilanai, Zanai, Nataļjai, Irinai, Kristīnai, Siranušai, Jekaterinai, Eduardam, Ievai, Nataļjai, Ivetai, Jūlijai, Jeļenai, Sandrai, Ervīnam, Annai, Laurai, Nataļjai, Rūtai, Gajanei, Viktorijai, Vladislavam, Kasparam, Andai, Marijai, kā arī Jekaterinai par atsaucību un iesaistīšanos Novum Riga Charitable Foundation rīkotajā pirmsskolas labdarības akcijā!

Novum Riga Charitable Foundation ir mecenātu Ernesta Berņa un Oļega Fiļa dibināta sabiedriskā labuma organizācija. Programma “Palīdzēsim dzirdēt!” ir viena no vecākajām labdarības fonda programmām un kopš tās pirmsākumiem ar ziedotāju palīdzību ir izdevies iegādāties augstākās kvalitātes dzirdes aparātus gandrīz 500 bērniem.


Visi raksti

Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram