Atbalsts integrācijas vietai Ukrainas kara bēgļiem “Common Ground”

Šonedēļ mūsu labdarības fonds vienojies piešķirt atbalstu sociālās iniciatīvas centram commonground.lv, kas ir tikšanās, apmācību un integrācijas vieta kara bēgļiem no Ukrainas.

Fonds izveidojis īpašu atbalsta programmu “Palīdzība bēgļiem”, 36 000 eiro lielais atbalsts centram būs pirmais projekts, kas tiek īstenots šīs programmas ietvaros. Atbalsts tiks izlietots, lai tuvākos sešus mēnešus apmaksātu darba algas bēgļiem no Ukrainas, kuri šobrīd centrā strādā brīvprātīgi, kā arī tas paredzēts dažādu pasākumu un nodarbību organizēšanai.

Andrejostā izveidotais centrs ir brīvprātīgo bezpeļņas sociāla iniciatīva, kuras mērķis ir palīdzēt ikvienam, kurš bija spiests pamest savas mājas kara dēļ Ukrainā. Īpaši izveidotā vietā ikviens ir laipni aicināts no pirmdienas līdz sestdienai no 11:00 līdz 19:00 izmantot bibliotēku, rotaļu istabas bērniem, klusuma istabas, kopstrādes telpu ar datoriem un internetu.

Centrā notiek darbnīcas ar māksliniekiem, latviešu valodas kursi, jogas nodarbības, tiek sniegts individuāls psihoemocionāls atbalsts. Tāpat ikdienā var aizņemties grāmatas ukraiņu, latviešu, angļu vai krievu valodās. Izmazgāt drēbes, spēlēt galda spēles, galda futbolu, galda tenisu. Paņemt sev nepieciešamās lietas (drēbes, apavus). Bērni var spēlēties divās rotaļu istabās, savukārt vecāki darboties kopstrādes telpā vai bibliotēkā.

Novum Riga ir gandarīts, ka var sniegt savu artavu bēgļu atbalstam. Centram var palīdzēt ikviens, vairāk par to informācijas šeit:

https://commonground.lv/lv/

Visi raksti

Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram