Atbalstām ceļojošo laikmetīgās mākslas izstādi bērniem un jauniešiem “Māksla uz 

Mūsu labdarības fonds ir gandarīts atbalstīt mākslas centra NOASS īstenoto izstādi “Māksla uz riteņiem". Tā būs ceļojoša laikmetīgās mākslas izstāde bērniem un jauniešiem, kas, izvietota divos mikroautobusos, apceļos Latvijas reģionus, viesojoties skolās, pilsētu svētkos un festivālos, kā arī dodoties uz Norvēģiju.

Interaktīvajā izstādē notiks radošās darbnīcas, kurās skolēniem būs iespēja iepazīties arī ar tehnoloģiju izmantošanu mākslā. Projektā piedalās četri Latvijas un Norvēģijas mākslinieki, kas kopā ar divu pilotskolu skolēniem radījuši jaunus mākslas darbus dažādos medijos.

Fonds atbalstīs ceļojošo izstādi un pavadošo izglītības programmu, kas veicinās bērnu radošumu drošā un iekļaujošā vidē. Programmu vadīs prasmīgi, apmācīti mākslas mediatori un tā ietvers daudzpusīgu, radošumu veicinošu, tostarp digitālu saturu. Programma apceļos Latvijas reģionu skolas, lai sasniegtu to skolēnus, kuriem laikmetīgā māksla nav viegli pieejama.

"Māksla uz riteņiem", sākot ar aprīli, apciemos 50 skolas Latvijā un 2 vietas Norvēģijā.

Projektu “Māksla uz riteņiem” īsteno mākslas centrs “NOASS” kopā ar Fargefabrikken ar EEA and Norway Grants Latvia programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstu.

Mākslas centrs “NOASS” ir mākslinieku vadīta organizācija ar vairāk nekā divdesmit gadu ilgu darbības vēsturi. Biedrību 1998. gadā izveidoja mākslinieki un kultūras nozares profesionāļi, lai ar laikmetīgās mākslas un kultūras palīdzību runātu par aktuālām norisēm sabiedrībā, tās problēmām un iespējamajiem risinājumiem. NOASS apvieno dažādu jomu profesionāļus, rada kopprojektus, eksperimentē, meklējot jaunus radošās izteksmes veidus, materiālus, izmantojot jaunākās pieejamās tehnoloģijas un mērķtiecīgi veidojot daudzveidīgu pasākumu programmu, lai palīdzētu ieraudzīt, sadzirdēt, sajust un domāt.


Visi raksti

Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram