2. septembrī pie kultūrtelpas Hanzas Perons atklājām izstādi FORCE[D] MAJEURE

Izstāde ir izvietota Hanzas Perona teritorijā un tā pieejama katru dienu bez laika ierobežojuma un bez maksas. Izstādes dalībnieki ir Latvijā un ārpus valsts robežām atzīti mākslinieki, to vidū grafiti jaunais meistars 0.0.01.0.0, mākslinieki Santa France, Indriķis Ģelzis, Krišs Salmanis, Aleksandra Samuļenkova, Līga Spunde un Latvijas grafiti smagsvars Kiwie.

Izstādes nosaukums ir Force[d] Majeureun šāds nosaukums nav izvēlēts nejauši. Force[d] Majeure šajā gadījumā ir vārdu spēle, kas stāsta par nepārvaramu varu, kas izraisīta piespiedu kārtā. Tie ir apstākļi, kas bija paredzami, taču netika vai netiek novērsti. Vara, ko izmanto kādu interešu, nodomu vai mērķu dēļ. Tie ir notikumi, kad ar mērķi nepamatoti attaisno līdzekļus, upurējot empātiju, taisnīgumu un vienlīdzīgu attieksmi.

Izstādē ietvertie darbi, to vidū – skulptūras, izdrukas, burtveidolu tehnikā veidoti darbi un grafiti – uzdod jautājumus par sabiedrības un tās grupu pieredzējumu saskarē ar pārvaldības sistēmām, kā arī sekmēs potenciāla iespējamību, iestājoties pret maldiem, nepamatotas neslavas celšanu, graujošām neprecizitātēm.


Visi raksti

Nodibinājums "Novum Riga Charitable Foundation”
Reģistrācijas numurs: 40008108111
Adrese: Elizabetes iela 21A-104, Rīga, LV-1010
E-pasts: info@novumriga.org
Tālrunis: (+371) 6728 1383
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram